top of page
Bir Belge üzerinde Metni Denetleme

Politikalarımız

Kalite Politikamız;

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojiyi kullanarak daima yüksek kalitede yaşam alanları kurmak için çalışıyoruz.

Tamamlanan ve devam eden projelerdeki kaliteyi arttırmak adına her detayı sürekli sorguluyor, yeniden inceliyor ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sunuyoruz.


“Memnun Müşteri” Politikamız;

Kaynakları verimli ve etkin kullanarak yeni teknolojilerle her zaman en modern yapıları inşa ediyor, bu yapılarda sosyal imkânların ötesinde beklentilere fazlasıyla cevap verebilen, konforlu, güvenli, yeşille çevrelenmiş, ulaşım rahatlığı ve sosyal imkânları standartların üzerinde bir yaşamı müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.


Çevre Politikamız;

Biz, çevreye saygı duyuyor ve yaşadığımız çevreyi gelecek nesilden ödünç aldığımızın bilinciyle çalışıyoruz.

Firma olarak projelerimizde çevreye verilen olası olumsuz etkilerin en aza indirgenmesi için çaba gösteriyor ve bu doğrultuda çalışanlarımıza gerekli eğitimi vererek çevre bilincinin gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Çalışanlarımızı ve çözüm ortaklarımızı doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için sürekli teşvik ediyoruz.
 

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Politikamız;

Firma olarak; ofislerimizde, şantiyelerimizde ve ilgili birimlerimizde çalışan tüm personelimizi ve çözüm ortaklarımızı olası tehlikelere karşı korumak için önleyici tedbirler aldık. Bu anlamda tüm personelimiz için eğitim ve uygulamalı iş güvenliği ve işçi sağlığı politikalarımızı oluşturarak bunları sürekli denetleyip, geliştiriyor ve uyguluyoruz.

tel2.png

0530 669 03 53

mail1.png
maps.png

Cumhuriyet Mahallesi Araç Sk. Ekşioğlu Çağdaş Kent Sitesi No: 4 Üsküdar

  • Instagram
bottom of page