top of page
İmza

Başkanın Mesajı

1995 yılında insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern sağlıklı yaşam alanları oluşturmak üzere kurulan şirketimiz, çeyrek asırlık geçmişinde birçok önemli projeye imza attı. Kaliteyi, bilgi ve birikimi deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye yaşam konforu sağladık.

Kuruluşumuzdan bugüne gerçekleştirdiğimiz projelerde, kalite, hız, ekonomi kriterleri ile müşterilerimizin gözünde güvenilirlik tesis etmek ilk prensibimiz oldu.

İnşaat, tutarlı organizasyon gerektiren bir iş dalıdır. Şirketimiz tüm projelerinde talep sürecinden başlayarak işin sonuna kadar sıkı takip ve sürekli kontrol sistemi üzerine dayalı bir iş projesi oluşturur.

Gerçekleştirilen yüzlerce konut projesinde teknolojik ve modern yapı anlayışının yanı sıra yaşadığı yeri güzelleştirmek ve özelleştirmek isteyenlere, değişim ve yeniden yapılandırma projelerini başarı ile uygulamıştır.

Birlikte çıktığımız bu yolda ülkemizin gelişmişliğinin bir göstergesi olan yaşam kalitesini yükseltmek uğruna her türlü özveriyi göstermeyi, gelecek nesillere örnek olacak, teknolojisi yüksek en konforlu yapıları inşa etmeyi, müşteri memnuniyetine azami derecede özen göstermeyi kendimize ilke edindik.

Şirketimiz güçlü yapısıyla, iddialı projeleriyle İstanbul’un farklı noktalarına yayılmış bir portföyün yönetimini sürdürmekte, bir yandan da yeni projeler üzerinde çalışmaktadır.

Bu sayede şirketimiz kuruluşundan günümüze sektörde edindiği itibar ve saygınlığını artırarak yoluna devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan itibaren yukarıda belirtilen prensiplere bağlı kaldık ve her zaman en iyisini üretebilmek için, genel ve mesleki etik kurallardan ödün vermeden bu ilkeleri geleceğe taşıyoruz.

Sevgi ve saygılarımla…
 

Yönetim Kurulu Başkanı

Mustafa EKŞİ

mustafa-eksi-imza.jpg
tel2.png

0530 669 03 53

mail1.png
maps.png

Cumhuriyet Mahallesi Araç Sk. Ekşioğlu Çağdaş Kent Sitesi No: 4 Üsküdar

  • Instagram
bottom of page